Říjen 2011


Historia

31. října 2011 v 21:08 Victoria's Secret
Značka Victoria's Secret vznikla v roce 1977, když se Roy Raymond v San Francisku rozhodl, že všem a hlavně mužům ukáže, že nákup spodního prádla může být i příjemnou záležitostí. Sám se necítil dobře při nákupu spodního prádla pro svoji manželku. Po pěti letech se rozhodl firmu prodat společnosti The Limited, která ji vlastní dodnes.
Značka je jednou z nejznámějších co se spodního prádla týče, ovšem v posledních několika letech se soustřeďuje i na parfémy, modní doplňky, plavky a dokonce i oblečení.
Značka je známá nejen pro své krásné a luxusní prádlo, ale i pro jejich dokonalé přehlídky a výběr těch nejlepších modelek světa, které dokonale prezentují značku. Za vynikající modelky Victoria's Secret můžeme považovat modelky jako jsou Miranda Kerr, Naomi Campbell, Heidi Klum, Gisele Bündchen, Eva Herzigová, Tyra Banks, Karolina Kurková, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Izabel Goulart, Ana Beatriz Barros, Daniela Peštová, Fernanda Tavares, Helena Christensen, Laetitia Casta a Stephanie Seymour. Těmto modelkám už se neřekne jinak než tzv. "Angels".[zdroj?]Rihanna - Man Down

31. října 2011 v 20:54 videa